sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 908 989 729 | 905 934 579

Lacná varianta záhradného prístrešku

 
20.4.2017
 
Idylická záhrada má nielen plochu pre získavanie prírodného opálenie, ale tiež vhodnou plochu pre tienenie. Z prístreškov na záhradu je možné vyberať skutočne značné množstvo, pričom ak sa výber sústredí výhradne na nízku cenu, je aj tak veľa možností.
 
 

Altány na záhradu

Zastrešenie časti záhrady ide urobiť pomerne jednoduchým spôsobom a to umiestnením vhodného záhradného altánku. Možností prevedenie je niekoľko a aj samotný záhradný altánok je vyrábaný z mnohých materiálov a v rôznych vzhľadoch i rozmeroch, že je ponuka pestrá a široká. Výhodu je aj to, že z cenovej ponuky si vyberie úplne každý, aj jedinec nadmieru sporivý. Záhradné altány sú dosť populárne a obľúbené práve pre svoje možnosti.
 

Všeobecne ako prístrešok na záhradu

Záhradný altánok je všeobecne jednoduchý prístrešok, ktorý môže byť pevný, v prevedení klasického z dreva, alebo potom moderné poňatie ako kovový záhradný altánok a možnosťou sú aj mobilné varianty záhradných altánov, ako sú plachtové záhradné altány. Na trhu je veľké množstvo prevedení a každá varianta má svoje špecifiká a dosť svojich výhod.
 

Lacné varianty záhradných altánov

Cenovo dostupné záhradné altány sú vhodné pre väčšinou osôb. Prevedenie takého záhradného altánku je síce úplne jednoduché, ale zase nezaťaží finančný rozpočet veľkou čiastkou. Záhradný altánok lacný je možnosťou, ako mať vhodné vybavenie na záhradu a pritom ušetriť na výdavkoch. Je to spojenie toho, čo je pre modernú dobu typické a ideálne na riešenie.
 

Plachtový záhradný altánok

Možností, ako ušetriť významnú čiastku a pritom mať vhodné zastrešenia na vlastnú záhradu ponúka plachtový záhradný altánok. Jedná sa o mobilný, skladací prístrešok, ktorý je určený predovšetkým pre cestovateľov, alebo dočasné tienenie na záhrade. To je ale tiež veľkou výhodou, pretože je tam možné jednoduchým spôsobom s altánkom manipulovať.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte:

Video

 

Hliníkové přístřešky |Hliníkové pergoly Levné ALU přístřešky Betonové garáže Zahradní domky |Skladovací kontajnery Opěrné zdi | Pokládka zámkové dlažby | Japonské hliníkové přístřešky a pergoly | Oborový portál Svět-Garáží.cz | One Trade® | Dřevěné pergoly | Zámková dlažba | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l tvorba HIS WORK