sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 908 989 729 | 905 934 579

Plachtové altány a party stany

Lacnejší variantom záhradné stavby sú jednoduché plachtové altány, prípadne party stany, založené na rovnakom princípe použitia aj stavby. Nehodí sa však na dlhodobé užívanie.
 
 
 

Plachtové altány a ich vlastnosti

Na dlhej užití nie sú plachtové altánky vhodné z toho dôvodu, pretože nie sú k takýmto aktivitám určené. Sú mobilné, a preto sa ich užíva najmä pri aktuálnej potrebe zastrešiť plochu, kedy sa môže situačne plocha meniť, podľa aktuálnej potreby. Nemožno tak plachtové altány hodnotiť ako stavbu s nízkou životnosťou, to by bola fáma.
 

Majú dlhú životnosť vďaka materiálom

Skladací plachtové altánky sa vyrábajú z nerezovej konštrukcie a vodeodolnou plachtou. Oba materiály majú dlhú životnosť, v prípade ľahkej údržby je tak možnosť aj bežnú životnosť predĺžiť.
 

Úžitok krátkodobý

Plachtové záhradné altány sú určené k akútnej potrebe použitia, bez dlhého odkladu sa ľahko pripraví na užívanie a možno ich tiež bez nejakého otáľania a vďaka ľahkej konštrukcii preniesť. Konštrukcia je z pevného, ​​ale ľahkého kovu, po užití zastrešenie plochy v krátkom časovom horizonte sa tiež ľahko plachtový altánok zloží a uloží, pričom nezaberie toľko miesta.
 

V domácnostiach na party

Najčastejšie sa taký plachtový altánok, alebo tiež party stan užívajú pre aktuálnu potrebu, najčastejšie v domácnostiach pri pripravovanej záhradnej party, oslave, kedy je potrebné mať časť zastrešenou a tak odolať výkyvom jarného i letného počasia, alebo aj pre zastrešenie detského bazénikov, zo zdravotných dôvodov a tak ďalej.
 

Pre športovcov, ale aj obchodníkov

Často si plachtový altánok zaobstarávajú športové kluby, ako sú napríklad atléti a podobné športy, ako vhodné zázemie na pretekoch. Vidieť je možné plachtové altány aj na trhoch, kde je ľahké ich rozložiť, najmä nad stánkom s ovocím a zeleninou. Mobilné zariadenie, ktoré je vhodné pre niekoľko tipov použitia, sa na podobné aktivity hodí.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte:

Video

 

Hliníkové přístřešky |Hliníkové pergoly Levné ALU přístřešky Betonové garáže Zahradní domky |Skladovací kontajnery Opěrné zdi | Pokládka zámkové dlažby | Japonské hliníkové přístřešky a pergoly | Oborový portál Svět-Garáží.cz | One Trade® | Dřevěné pergoly | Zámková dlažba | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l tvorba HIS WORK