sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 908 989 729 | 905 934 579

Prečo mať altánok na záhrade

Veľká záhrada pri dome v modernom štýle je určite vhodné miesto na to, umiestniť tu altánok, ktorý nielen vytvorí okrasu záhrady, ale aj priestor pre trávenie voľného času.
 
 

Altánky nie sú len drevené

Niektorí ľudia majú stále v predstavách, že záhradný altánok musí byť značne drevená stavba, pôdorys šesťuholníka, sa zdobenými vyrezanými ornamentami po stranách a rozhodne by sa tak nehodil taký záhradný altánok do celkového vzhľadu záhrady a moderné stavby domu. Dávno sú však takéto doby. Dnes existuje na trhu veľa typov altánov, nielen drevené, ale aj kovové záhradné altánky, skladacie a plachtové.
 

Okrasa alebo miesto pre voľný čas

Keď bude záujemcov vyberať vhodný záhradný altánok, mal by v prvom rade zvážiť, k čomu ho obstaráva. Treba podotknúť, že lacné, skladacie altány nie sú žiadnou okrasou, ale prvok praktickým, pretože slúži ako zatienenie časti určené záhrady, a nebude stáť na mieste dlhodobo, skôr len na určený a obmedzený čas. Skladací altány tak nie sú žiadnou hitparádou pre vzhľad, ale zase sú veľmi jednoduché na rozloženie a opätovné zloženie.
 

Keď je potrebné urobiť priestor

Záhradný altánok, a to ako pevná konštrukcia drevená alebo kovová, či mobilné altánok skladacie, budú vždy slúžiť ako miesto zastrešené, kde sa dá stráviť voľný čas aj za predpokladu, že príliš silno prenikajú slnečné lúče, alebo naopak je daždivo. Ideálny priestor aj na naučenie detí, tráviť čas na čerstvom vzduchu. Deti si totiž hrajú radi v úkrytoch, prítomný záhradný altánok tak môžu na to využiť.
 

Altánok ako priestor pre meditáciu

Pre zdravie duše, ale aj tela je možné využívať priestor záhradného altánku. V dnešnej dobe, kedy nás počítačová technika obklopuje a trávime voľný čas práve u monitorov, je potrebné si nájsť čas a chvíľku stráviť v prírode, v "zelenom" prostredie. Nielen pre zrak, zradí očí, ale aj celkové, nájsť si tu chvíľku pre uvoľnenie.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte:

Video

 

Hliníkové přístřešky |Hliníkové pergoly Levné ALU přístřešky Betonové garáže Zahradní domky |Skladovací kontajnery Opěrné zdi | Pokládka zámkové dlažby | Japonské hliníkové přístřešky a pergoly | Oborový portál Svět-Garáží.cz | One Trade® | Dřevěné pergoly | Zámková dlažba | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l tvorba HIS WORK